Výměna odkazů

home : sitemap : kontakt

Hlavní nabídka Novinky a aktuality
[29.05.2009]
Pozice ve vyhledávačích
[08.12.2008]
Změny v kontrole zpětných odkazů
čtěte více ...

Webdoména s.r.o
Novákových 25/857,
Praha 8 Libeň


ICQ: 234-768-544
ICQ: 63-812-345
Skype: WebDomena.cz

Mobil: +420 775 383 885
          +420 608 068 555
Tel.:   +420 284 812 229

Email: info@internet-studio.cz

  

Jak výměna odkazů funguje:

Zpětné odkazy jsou při výměně odkazů budovány na základě vzájemné dohody mezi majiteli webů. Existuje mnoho způsobů, jak výměnu odkazů uskutečnit. Nejjednodušším z nich je požádat o ni přímo webmastera nebo vlastníka stránek, se kterými chcete odkazy vyměnit.

Výměna pak probíhá v následujících krocích:

 

Registrace:

- V této fázi je pouze potřeba zadat uživatelské jméno, kterým se budete přihlašovat do našeho systemu na Váš uživatelský účet. Jméno uživatele by mělo mít minimálně 3-znaky

- Dále je nutné zvolit heslo, které by mělo splňovat alespoň minimalní požadavky ze základů bezpečnostní politiky hesel viz: Něco málo z bezpečnostní politiky hesel:

Bezpečné heslo je takové, které není snadno zjistitelné, uhodnutelné nebo jinak snadno zneužitelné.

Nejbezpečnější hesla jsou „nesmyslné“ kombinace znaků. O to hůře si ale heslo zapamatujeme i my sami a pokud ho pravidelně nepoužíváme brzy ho zapomeneme. A napsat si heslo někde na papírek není také dobrý nápad. Vhodnější je vymyslet si k heslu nějakou mnemotechnickou pomůcku, podle které si ho snáze zapamatujeme (tato pomůcka ovšem musí zůstat stejně tajná jako heslo samotné).

- Velice důležité je zadat "platný e-mail", na tento e-mail Vám budou přicházet veškeré technické údaje, jako například přihlašovací údaje, údaje o změnách, ztracená či zapomenutá hesla, nová hesla a další.


 

registrace

Přidání webu:

Dalším krokem je samotné přidání Vašich stránek do systému. Již registrovaný uživatel, který se přihlásí (v pravo nahoře), nemá v základní fázi přidaný žádný web, proto je nutné zvolit (v pravém horním menu) "přidat web. Zde je potřeba klást zvláštní důraz na všechny položky formuláře. Pokud Vám nebude některá položka formuláře jasná využijte nápovědu, která je hned pod již zníněným formulářem.

 

pridat web

Příprava webu pro výměnu: (vložení PHP-kódu do svých stránek)

Po přidání samotného webu do Vaší administrace se automatisky vygeneruje PHP kód, který je nutno vložit do Vašich stránek a nastavit nadřazenému adresáři práva na zápis (chmod 777). Pokud vygenerovaný kód nevložíte nebude možné Váš web aktivovat.

V okamžiku kdy vložíte správně náš kód do Vašich stránek a nastavíte práva pro zápis (chmod 777) stane se Váš web aktivní (tato operace trvá řádově cca 1hod.) To je možné ověřit v seznamu webů u každáho z přidaných je vedle screenshotu (náhledu) stranky informační panel, kde poslední položka vypisuje stav aktivace.
"
Aktivní: buď - Aktivní nebo - Web ještě nebyl aktivován."
V případě, že budete mít delší dobu stále zprávu o tom že, "
Web ještě nebyl aktivován" zkontrolujte prosím údaje jako:
(vložení kódu do Vašich stránek popř.: nastavení práv pro zápis "chmod 777")

 

code_PHP

V okamžiku kdy vložíte správně náš kód do Vašich stránek, stane se Váš web aktivní.
(tato operace trvá řádově cca 1hod.)

aktivace1

Nalezení tematicky příbuzných, stránek ostatních uživatelů:

Ve chvíli, kdy je Váš web označen jako aktivní můžete přistoupit k samotnému procesu výměny odkazů a to tak, že nejprve vyhledáte v katalogu odkazů stránky se kterými by jste chtěli výměnu odkazu uskutečnit. U každého webu, se kterým chcete výměnu odkazu uskutečnit stačí kliknout na pole "vymenit odkaz". Pokud máte pod svým účtem přidáno více webů budete vyzváni k výberu webu který chcete zvolit k výměně odkazů. Po té stačí zadat "potvrdit".

 


katalog1

 

Odeslat uživateli žádost o výměnu odkazu:

V případě že jste potvrdili odeslání žádosti o výměnu odkazů, což můžete ověřit u Vámi vybraného webu v "Seznamu mých webů" (u daného webu tlačítko výměna odkazů), kde je zobrazen seznam žádostí o výmenu odkazů daneho webu.
Vyčkat na odsouhlasení/zamítnutí žádosti:

Pod položkou "Žádosti o výměnu odkazu" je možno vidět schválené a odmítnuté žádosti o výměnu odkazů.zadosti

 

Clanky.eu