Výměna odkazů

home : sitemap : kontakt

Hlavní nabídka Novinky a aktuality
[29.05.2009]
Pozice ve vyhledávačích
[08.12.2008]
Změny v kontrole zpětných odkazů
čtěte více ...

Webdoména s.r.o
Novákových 25/857,
Praha 8 Libeň


ICQ: 234-768-544
ICQ: 63-812-345
Skype: WebDomena.cz

Mobil: +420 775 383 885
          +420 608 068 555
Tel.:   +420 284 812 229

Email: info@internet-studio.cz

srank

Co je to S-rank?                                                        
S-rank stránky je veličina, která by měla vyjadřovat důležitost každé stránky na českém webu. Počítá se zejména z odkazové sítě algoritmem, který zohledňuje jednak odkazy, které na stránku míří, ale i to, kam ze stránky odkazy vedou.

Pagerank

Co je to PageRank?                                   

 

PageRank je algoritmus pro ohodnocení důležitosti webových stránek, navržený Larry Pagem a Sergeyem Brinem, tvořící základ vyhledávače Google. (Jméno algoritmu je přeložitelné “hodnocení stránky” nebo též “Pageovo ohodnocení”. Podle vyjádření společnosti Google byl algoritmus pojmenován právě po Pageovi.)

Algoritmus využívá strukturu hypertextových odkazů jako vzájemné “doporučování” stránek, ne nepodobné hodnocení vědeckých prací podle počtu citací. Na rozdíl od sledování počtu citací ale dovádí tento princip ještě dál: hodnocení stránky se nepočítá z prostého počtu odkazů, které na ni vedou, ale bere se v úvahu i hodnocení odkazujících stránek.

Co je to AlexaRank?                                             Alexa

Alexa rankAlexa je internetový vyhledávač. Alexa Rank je hodnocení domény na základě sledování návštěvnosti jednotlivých stránek uživateli, jež mají nainstalovaný speciální Alexa toolbar. Čím více se takových uživatelů podívá na váš web, tím menší budete mít rank. Hodnoty se pohybují v rozmezí 10,000,000 – 1 a čím je hodnota vašeho Alexa ranku vyšší, tím je postavení vašich stránek horší. Velmi se diskutuje nad reprezentativností Alexa ranku, především z důvodu geografického rozložení uživatelů s instalovanou lištou. Jejich koncentrace bude nerovnoměrná a v USA bude výrazně vyšší než např. v Evropě.

 

 

 

 

 

 

Clanky.eu